+371 22300800
info@panelumaja.com
Galvenā Virtuves

Virtuves

Uzņēmums “Supereme Ways” Jums piedāvā lielu virtuves iekārtu izvēli, kuras pēc visaugstākajiem kvalitātes standartiem ar mūsdienu tehnoloģiju palīdzību izgatavojuši vislabākie meistari.

Mēs ar lielāko prieku paziņojam Jums par iespēju kombinēt un veidot vienotu stilistisku kompozīciju interjerā, kas tiek panākta ar vienotu virtuves iekārtas un durvju dizainu.

Iekārta tiek izgatavota no masīvkoka, MDF materiāla ar dabīga finiera apdari, kā arī tiek pārklāta ar emalju un dekoratīvu plēvi. Šie materiāli kalpo ilgi, ir izturīgi un viegli mazgājami.

Mēs ļaujam Jums individuāli izvēlēties atbilstošu dizainu, nevis piedāvājam jau gatavas iekārtas.

Projekta izstrādē tiek izmantoti visi pieejamie apdares materiāli, sākot no virzošajiem rullīšiem līdz eņģēm transformeriem, un pilnas kustības virzītājelementiem. Sevišķi būtiskas šādas nianses ir tiem, kas izvēlas un novērtē individualitāti, un cenšas iekārtot mājokli atbilstoši savām vēlmēm.

Izgatavojam mēbeles pēc individuāla pasūtījuma.

Virtuves

Galda virsma virtuvē, izņemot gatavošanas virsmu, ir svarīgākais gan darba, gan interjera elements telpā. Virtuves virsma - tas ir īpašs galds, kas apvieno visu tik ļoti nepieciešamo virtuves iekārtas daļu.

Tieši galda virsma gatavošanas procesa laikā visvairāk tiek pakļauta visdažādākajiem bojājumiem. Tai ir jābūt izturīgai pret visiem ārējās vides radītiem bojājumiem, pietiekami vienkāršai, higiēniskai, kā arī ir jābūt ar pievilcīgu dizainu un organiski jāiekļaujas virtuves interjerā.

Uzņēmums “Supereme Ways” piedāvā risinājumu šīm problēmām.

Virtuves
Virtuves
+371 22300800
Atstāt pieteikumu