+371 22300800
info@panelumaja.com
Galvenā SIP paneļi

SIP paneļi

Mūsu kompānijas ražošanas jaudas ļauj mums ražot mūsdienīgu būvmateriālu – SIP paneļus – jebkurā pieprasītā daudzumā. Paneļi, kuri ir izgatavoti pēc visjaunākajām tehnoloģijām, atbilst visām kvalitātes prasībām, tiem ir atbilstoši sertifikāti, un tos var izmantot dzīvojamo vai komerciālo ēku būvēšanai.

Kas ir SIP paneļi? To izmantošana dzīvojamo māju būvniecībā. Aizvien vairāk un vairāk cilvēku, izdarot izvēli starp dzīvokli un personīgo māju, dod priekšroku mājai. Taču parasti mājas būvēšanu pavada ilgstošs pamatu un sienu būvēšanas process, kā arī smagās un dārgās tehnikas un materiālu pielietošana. Taču savā mājā gribas apmesties pēc iespējas ātrāk un pēc iespējas ātrāk baudīt personīgā mājokļa mājīgumi un mieru.

Tas ir reāli – zinātnisko tehnoloģiju pastāvīga attīstība un pilnveidošana noved pie jaunu materiālu rašanās būvniecībai. Šo materiālu nosaukums – SIP paneļi, tos arī sauc par sendviču paneļiem. Daudzi, iespējams, dzirdēja par šo mūsdienīgo materiālu, taču maz kas zina, kāds īstenībā ir šis materiāls.

SIP paneļi un to priekšrocības.

SIP abreviatūra angļu valodā tiek atšifrēta kā SIP – Structural Insulated Panel un nozīmē konstrukcijas siltumizolēto paneli. Kāda ir būtība? Lieta ir tā, ka tādiem paneļiem ir priekšrocību virkne, salīdzinot ar citiem materiāliem:

  • SIP paneļu uzstādīšana 1,5 reizes palielina mājas siltumaizsardzību;
  • šī materiāla pielietošana vairākkārt vienkāršo un paātrina mājas būvprocesu;
  • sendviču paneļi daudzkārt pastiprina un stiprina mājas nesošās konstrukcijas stabilitāti;
  • SIP paneļiem nav noslieces uz deformāciju, salīdzinot ar citiem materiāliem;
  • būvējot ievērojami tiek samazināti materiālu izlietojumi karkasam, tā kā SIP panelis uzņem slodzes daļu;
  • šis materiāls ir ekoloģiski tīrs.

Tādējādi, SIP paneļu mājas – tie ir mājokļi, kas atbilst visiem siltumaizsardzības, stabilitātes pret ārējās vides iedarbību un ekoloģisko materiālu kvalitātes raksturojumiem.

Kā izskatās SIP paneļi?

Tās ir divas mitrumizturīgas plātnes, kas ir savienotas savā starpā ar cieto putu polistirola slāni. Tāda konstrukcija, pretēji bažām, ir droša ugunsgrēka laikā. Neraugoties uz to, ka paneļos pielietojamās orientēto kokskaidu plātnes salīdzina ar kokskaidu paneļiem, tas pavisam nav tā. Sākotnēji tādā materiāla veida izstrādājumā tika akcentēti tā izturība, ekonomiskums un ekoloģiskie raksturojumiem, tāpēc SIP paneļu projektēšanā tiek izmantota ļoti maza ķīmisko savienojumu daļa, bet ir iespējami iztvaikojumi no ekoloģiskiem materiāliem; SIP paneļu māju projekti tiek pielietoti ne tikai rūpniecības un dzīvokļu celtniecībā, bet arī skolu, bērnudārzu, slimnīcu būvēšanā. Lai jūs nešaubītos par jauna līmeņa paneļu lielo siltumizolāciju, ir jāmin, ka to īpašību pētījumi tika veikti Ziemeļ- un Dienvidpolos. Tā, piemēram, ir zinātniski pierādīts, ka mājas, kas tika uzbūvētas, izmantojot SIP paneļus, ir ļoti siltas.

Spriediet paši: lai ķieģeļu mūrim būtu tāds pats siltumtaupīšanas efekts, ir nepieciešams, lai tas būtu 15 reizes biezāks. SIP paneļi, kuru cena nav daudz augstāka par citiem būvmateriāliem, ekspluatācijas procesā saglabās jūsu līdzekļus, jo lielie izdevumi mūsu klimata apstākļos tiek tērēti tieši mājokļu apsildīšanai. Ar jauno tehnoloģiju palīdzību būvniecībā jūs varat ievērojami ietaupīt, pilnīgi bez mājokļu kvalitatīvo raksturojumu zaudējumiem – tieši otrādi, jums izdosies padarīt savu māju siltāku, mājīgāku, ilgmūžīgāku un praktiskāku.

Vērtība SIP

SIP paneļa modeļa nosaukums SIP paneļa izmēri (garums x platums x biezums, mm)(OSB) SIP paneļa pielietojuma virziens Cena par SIP paneli, euro bez PVN
PANEĻUMĀJA 130 SIP 2500 x 1250 x 130 (12) Ēkas iekšējās starpsienas 89,-
2500 x 1250 x 130 (15) 99,-
PANEĻUMĀJA 180 SIP 2500 x 1250 x 180 (12) Ēkas ārējas un iekšējās nesošās sienas 109,-
2500 x 1250 x 180 (15) 115,-
PANEĻUMĀJA 230 SIP 2500 x 1250 x 230 (12) Ēkas starpstāvu pārsegumi un ēkas jumts 119,-
2500 x 1250 x 230 (15) 126,-
+371 22300800
Atstāt pieteikumu